Įmonė UAB “AiringA” įkurta 1992 metais specializuojasi viršutinių lininių drabužių gamyboje. Priimanti didmenos užsakymus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių.
UAB “AiringA” turi sukaupusi didelę patirtį ir išsikovojusi rinkoje vardą, kaip madingų moteriškų lininių drabužių gamintoja. Įmonė užtikrina aukštą teikiamų paslaugų kokybę, kvalifikuotos komandos ir pastovių investicijų į naujas technologijas dėka. Visa UAB “Airinga” komanda atlieka drabužių konstravimą, daro lekalus ir išklotines, paruošia gamybai, sukerpa, pasiuva ir supakuoja. Įmonė vasaros sezonui siuva madingas ir išskirtines kolekcijas iš natūralaus Lietuviško lino.
Šiek tiek informacijos apie liną.
Pirmiausia, norime atkreipti dėmsį į tai – kad linas aukščiausios kokybės audinys. Jis pasižymi ilgaamžiškumu, taip pat teigiamu poveikiu žmogaus sveikatai. Linas leidžia odai kvėpuoti, palaikyti normalią kūno temperatūrą visais metų laikais. Idealiausia drabužius iš lino vilkėti vasarą, kadangi jie puikiai sugeria drėgmę ir prakaitą, prisitaiko prie kūno temperatūros todėl vėsina arba šildo.
Kaip skalbti ir prižiūrėti lininius drabužius?
Linas gali būti skalbiamas rankomis, mašina arba valomas sausai. Balinantys skalbikliai tinkami baltam linui. Tačiau spalvotą audinį reikia skalbti švelniais skalbikliais arba švelniu muilu, norint išsaugoti kuo ryškesnę spalvą.
Lininius drabužius galima džiovinti džiovinimo mašinoje, taip pat ir natūraliu būdu. Po skalbimo linas bus susiglamžęs, tad išskalbtą ir nestipriai nugręžtą audinį reikia tinkamai pakabinti, kad džiūdamas dar labiau nesusiglamžytų. Kadangi linas itin sparčiai džiūsta, svarbu jį laiku nudžiauti ir neleisti perdžiūti, kitaip bus sunku išlyginti. Bet turint garų lygintuvą išlyginti bus tikrai nesunku.
Dabar ypač madinga lininius drabužius išplovus susukti į gniūžtę ir palikti džiūti ( tai ypač rekomenduojama šalikėliams, ilgiems sijonamas ar suknelėms). Taip išgaunamas „gražiai” susiglamžiusio audinio efektas kuris vis labiau populiarėja.
Lininius audinius geriausia lyginti tuomet, kai jie dar šiek tiek drėgni: visų pirma – geriau išsilygins, o ir papildomai lyginant drėkinti nebereikės. Rekomenduojama lyginti iš blogosios audinio pusės, taip apsaugant audinio paviršių nuo glotnumo, blizgumo ir spalvos blukimo. Po lyginimo lininius gaminius palikite truputį drėgnus ir pakabinkite vėsioje, sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje, kad iki galo išdžiūtų. O jeigu linas benešiojant susiglamžys – žinokite kad tai ne defektas, tai lino efektas.